Bizi Arayın : 0 (850) 840 32 05

Araç Değer Kaybı

Araç Değer Kaybı

Araç Değer Kaybı

Aracınızın kaza yapması durumunda özellikle araç değer kaybı testi aracınızda oluşan değer kaybının hesaplanmasını sağlamaktadır. Kazanın ne zaman ve ne şekilde geleceği belli olmadığından özellikle kusurunun bulunmadığını kazalarda aracınızda oluşan hasarın bedelini karşı tarafın sigortasından veya araç sahibinden talep etme durumunuz bulunmaktadır. Yapılacak olan kontroller sırasında özellikle karşı tarafın kusurlu olması durumunda aracınızda oluşan değer kaybına göre belirlenecek olan miktarın sigorta firmasından ya da aracın sahibinden tedarik edilmesi mümkündür. Bu konuda özellikle profesyonel yardım almak istediğiniz her durumda yapacağınız talepler ile gerekli incelemelerin yapılmasının ardından kaza sonucunda aracınızın durum için uygun olup olmadığının belirlenmesi sağlanabilir.

Beş adımda gerçekleştireceğiniz araç değer kaybı testi sayesinde aracınızın kaza öncesindeki değeri ile kaza sonrasındaki değeri arasındaki kaybetmiş olduğunuz miktarın belirlenmesini sağlayabilirsiniz. Kolayca gerçekleşeceğiniz işlemler sonucunda kısa süre içerisinde bilgi alabilirsiniz. Adımları tek tek takip ederek yapacağınız işlemler sayesinde kullandığınız araçlar için veya özellikle kaza geçirmiş olan araçlar için gerekli işlemleri tamamlayarak bilgi alabilirsiniz. Yapılan kontroller sonucunda özellikle aracınızda oluşan hasar belirlenerek kaybedilen miktarın hesaplanması sağlanmaktadır. Aracınızın kaza yapması durumunda özellikle kazadaki kusurun karşı tarafa ait olması oluşan değer kaybına karşı tarafın sigortasından ya da aracın sahibinden talep etme imkanı sağlamaktadır.

Araç Değer Kaybı Hesaplaması

Yapılacak olan araç değer kaybı hesaplamalar özellikle aracınızın kaza yapmış olduğu tarihteki piyasa değerinin tamir edildikten sonraki piyasa değerine göre ne kadar değer kaybettiğinin hesaplanmasını sağlar. Özellikle aracınızın kaza yapması daha sonrasında piyasa değerinin düşmesine neden olmaktadır. Bu durumda oluşacak olan zararınızı karşılamak için karşı tarafın sigortasından veya karşı tarafın araç sahibinden ya da şoföründen talep etme durumunuz ortaya çıkmaktadır. Talep edebileceğiniz miktarın belirlenmesi için değer kaybı tespitinin yapılmalıdır.

Paylaşın :

news_img

Bizi Arayın
0 (850) 840 32 05

Yenilikler

Copyright © 2019 e-degerkaybi. Tüm Hakları Saklıdır.