Bizi Arayın : 0 (850) 840 32 05

Araç Hasar Kaydı

Araç Hasar Kaydı

Araç Hasar Kaydı

Aracınızın kaza yapması durumunda araç hasar kaydı özellikle aracınızda ortaya çıkan hasarın belirlenmesini sağlamaktadır. Yapılacak olan incelemeler özellikle araçta kaza sonrasında oluşan hasar kaybının ne kadar olduğunun anlaşılmasını sağlamaktadır. Araç kazası sonrasında hatanız olmaması halinde özellikle yapacağınız araç değer testi başvurusu için uygun olup olmadığınızı belirlemek adına site üzerinden gerekli işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Test başvurusu için uygun olup olmadığınızı belirlemek istediğinizde 5 adımda gerekli işlemleri yaparak sürede sonuç alabilirsiniz. Aracın kaza yapması durumunda oluşan hasarın belirlenebilmesi aynı zamanda özellikle araçtaki değer kaybının da belirlenmesini sağlayabilir.

Araçlarda küçük çaplı yaşanacak olan kazalar bile değer kaybetmesine neden olmaktadır. Aracın tamamen hasarsız olması durumunda piyasa değeri değişirken kaza yapması durumunda değişen her parça piyasa değerinin altında satışa sunulmasına neden olmaktadır. Bu nedenle araç hasar kaydı aracınızdaki hasarın belirlenmesini ve piyasa değerinin kaza sonrasında hesaplanmasını sağlamaktadır. Araçlardaki hasarın belirlenebilmesi adına yapılacak olan kontroller özellikle aracı satmak isteyenler için oluşan değer kaybının hesaplanmasını kolaylaştırmaktadır. Profesyonel yardım almak isteyenler site üzerinden yapacakları talepler doğrultusunda hizmet alabilirler. Aracınızın hasar kaydının bulunması durumunda satış işlemleri sırasında piyasa değerinin altında satmak zorunda kalırsınız. Bu nedenle oluşan zararı karşılamak adına kaza sonrasında uygun olması durumunda karşı taraftan talep etmek mümkündür.

Araç Hasar Tespiti

Kaza olması halinde özellikle araç hasar kaydı işlemleri için profesyonel yardım almak isteyenler iletişim bilgileri üzerinden yapacakları talepler doğrultusunda geri dönüş alabilirler. Profesyonel şekilde yapılacak olan çalışmalar sayesinde kısa süre içerisinde sonuç alabilirsiniz. Yapılan kontroller özellikle aracınızda oluşan hasarın belirlenmesini ve oluşan değer kaybının hesaplanmasını sağlamaktadır. Gerekli bilgilerin alınmasının doğrultusunda yapılacak olan kontroller her araçta kaza sonrasında oluşan hasarın belirlenmesini kolaylaştırmaktadır.

Paylaşın :

news_img

Bizi Arayın
0 (850) 840 32 05

Yenilikler

Copyright © 2019 e-degerkaybi. Tüm Hakları Saklıdır.